Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spikit - steruj komputerem za pomocą głosu
#1
Wyobrażaliście sobie kiedyś że jesteście bohaterem filmów sci-fi, gdzie bohater komunikuje się z komputerem za pomocą komend głosowych, np iron man.

Teraz jest to możliwe i to po polsku.
Spikit to polski program to sterowania komputerem za pomocą głosu i to w polskim języku. Spikit jest o dziwo prosty w używaniu. Można w godzinę zabawy z tym programem opanować większość komend.

Można również dodawać własne komendy głosowe, czyli zapisać słowo lub słowa jakich program ma się spodziewać by wykonać polecenie umieszczone w nawiasach koło tego słowa lub słów.

Jeżeli się zastanawiacie się jak program rozpoznaje polski język. To muszę napisać wam że bardzo dobrze o ile nie używamy jakiś slangowych słów i mówimy w miarę wyraźnie.

Program jest w dwóch wersjach: darmowej i płatnej. Wersje różnią się tylko tym że w wersji darmowej przed wykonaniem polecenia jest losowe opóźnienie w przedziale od 1s do 8s, a w płatnej wersji instrukcje są wykonywane są od razu.
Licencja na wersje płatną jest dożywotnia tylko że obowiązuje tylko w obrębie wersji, czyli jak zapłacisz za wersje 1.x (każda z 1 na początku) to nie będziesz miał dostępu do wersji 2.x i na odwrót.

Jak na razie działa tylko na windowsie od xp w górę.

Oficjalna strona: http://www.spikit.pl/
Podręcznik: http://www.spikit.pl/files/Instrukcja%20...%82ugi.pdf
Odpowiedz
#2
Miałeś okazję testować? Jak to wygląda w rzeczywistości?:-)


IVA http://www.salon-iva.pl
Odpowiedz
#3
Testowałem spikit w wersji darmowej. Działa jak na filmiku.
Tu masz więcej recenzji że działa poprawnie dobreprogramy spikit.
Odpowiedz
#4
Program wydaje się być bardzo ciekawy. Czy to finalna wersja programu?
Odpowiedz
#5
Wersja 1.x nie jest finalna bo jest wersja 2.x która jest w wersji beta, a przynajmniej tak jest napisane przy filmikach z niej, bo ogólnie nie wiem czy jest dostępna.
Odpowiedz
#6
wow super program Oczko pobrałam i faktycznie działa Duży uśmiech nie zawsze co prawda wyłapuje co do niego mówie ale i tak jest super Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Linki charytatywne:
Pajacyk
Dobryklik
Okruszek
Pusta Miska
Polskie serce
Reklama: Google