Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prędkość neta
#1
jaką prędkość internetu polecacie?

___________________
http://serwis-komputerow.olsztyn.pl/
Odpowiedz
#2
Im wyższa tym lepsza Uśmiech To zależy od Twojej kieszeni, ale jeżeli Cię stać, to bierz te lepsze - nie ma niczego gorszego niż wolno działający internet.
Odpowiedz
#3
Nie koniecznie szybszy jest lepszy bo czasami jest tak że dostajesz szybkie pobieranie ale bardzo małą wysyłkę, np 100 pobierania na 1 wysyłania może być gorszy od 50 pobierania na 2 wysyłania, bo np jak grasz w gry mmo to dane z twojego komputera są wysyłane w świat i im lepsza wysyłka tym lepiej, a z serwera gdy z serwera pobiera informacje z szybkością np 8 czy 100 to nie robi Ci różnicy bo silnik gry szybciej danych nie wysyła bo serwer przetwarza dane z jakąś tam szybkością.
Odpowiedz
#4
Ważne też jaki jest rodzaj przesyłu, internet mobilny czy połączenie kablowe
Odpowiedz
#5
To zależy od tego gdzie mieszkasz, w mieście czy na wsi. Na wsi internet może być słaby mimo dobrej prędkości itp.
Odpowiedz
#6
Ja polecam możliwie jak najszybszą. To bardzo fajne rzeczy.
____________________________________
Politologia 
Odpowiedz
#7
Największą możliwą Uśmiech Oczywiście jeśli cena jest znośna. U mnie w koba https://www.koba.pl/promocje/ akurat jest tanio, jeszcze promocje raz po raz wchodzą to można się załapać np. na internet za 1zł na rok
Odpowiedz
#8
zlazy do czego potrzebujesz
Odpowiedz
#9
Mam 150 i jest ok.
Odpowiedz
#10
Sprawdź dokładnie w umowie czy dostawca na 100% zobowiązuje się do utrzymania tej prędkości cały czas. Ważne jest też jaką drogą jest dostarczany internet, radiową czy np. światłowód. Pracowałem kiedyś w firmie, która dostarczała internet radiowy i powiem Ci, że nie ma szans utrzymania cały czas takiej samej prędkości. Dopiero kiedy zaczęli budować swoją sieć światłowodów wszystko się zmieniło. Wiadomo, że ważna jest też jakość samej sieci, oni akurat bazowali na urządzeniach z firmy https://www.teleoptics.com.pl/kategoria/...pomiarowe/ i wszystko śmigało bez zarzutu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Linki charytatywne:
Pajacyk
Dobryklik
Okruszek
Pusta Miska
Polskie serce
Reklama: Google