Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życie jak RPG
#1
Jakoś pewnie większość z was potrafi sobie wyobrazić grę komputerową z wieloma różnymi zakończeniami. Prawda to przychodzi wam z łatwością. Przykładowy taki Batman Arkam City ma zakończenie w którym wychodzimy jako kobieta kot z miasta i tym samym kończymy grę. Kolejnym przykładem mogą być bijatyki bo w zależności jaką postacią wygramy daną grę wyświetli nam się inne zakończenie. Podobnie w grze Heavy Rain gdzie w zależności jak szybko odgadniemy sprawcę bądź ile postaci dotrwa do końca zobaczymy inne zakończenie gry.

To teraz pytanie dlaczego nie możemy takie założenia przenieść na życie. Chodzi mi o to że czemu nie możemy założyć że nasze życie to coś w rodzaju gry z wieloma zakończeniami. W zależności jaką decyzję w danej sekundzie podejmiemy to otrzymamy inne zakończenie naszego życia i w raz z tym jego przebieg.

Takie założenie jest w religii Katolickiej że mamy wolną wole, a jednocześnie każde nasze postępowanie zostało zaplanowane. Jak chyba już każdy widzi to założenie jest podobne do tego co opisałem wyżej. Czyli możemy podejmować działania czyli w tym wypadku wolna wola i jednocześnie podążać wyznaczoną wcześniej ścieżką, czyli różne zakończenia w grach.

Oczywiście nie jak w przypadku gier tych zakończeń nie będzie tylko 5 lub 10 ale będą to pewnie liczby których nawet nie potrafimy nazwać a co dopiero obiąć rozumem. Do tego dodajmy jeszcze ilość możliwych ścieżek które przypadają na każdą osobę otaczającą nasz. Wychodzą liczby od których chyba głowa boli Uśmiech.

Więc chyba udowodniłem że można mieć wolną wole i podążać już wcześniej wytyczoną ścieżka.
Odpowiedz
#2
Ciekawy wywód muszę przyznać Uśmiech Jeśli masz tak duża fantazję i może jakieś zdolności informatyczne to pomyśl o tworzeniu gier tak jak ta ekipa http://ifun4all.com/ . To stale rozwijająca się dziedzina, ale naprawdę można na niej wiele zarobić ponieważ gry stale zyskują na popularności
Odpowiedz
#3
Проститутки сочи
проститутки сочи
проститутки сочи
проститутки новосибирска
Проститутки новосибирска
проститутки сочи
проститутки сургут
проститутки сургут
проститутки сургут
Проститутки Удобный поиск. Реальные фото девушек без обмана. Крупнейшая база - более 2000 анкет, каждый найдет себе проститутку. ... Здравствуйте! Вас приветствует команда сайта Сибирки, сайта, на котором размещают анкеты 86% всех проституток города Новосибирска. У нас вы найдете услуги лучших девушек от недорогих путан до элитных моделей, готовых к любым вашим желаниям.
Многие мужчины предпочитают платную любовь мимолетным отношениям , если вы проездом в Новосибирске и просто хотите расслабиться, то зачем вам лишние сложности? Например в командировке часто просто некогда тратить время на ухаживания и знакомства с женщинами в традиционных местах, кроме того, такой роман может нести за собой последствия, так как дама может пожелать продолжить отношения. Так же многие мужчины не считают секс с проституткой настоящей изменой, ведь они платят именно за секс, и ничего больше. Если хочется разнообразия в половой жизни, сексуальной разрядки и новых ощущений – не лучше ли воспользоваться интимными услугами проститутки, чем искать романы на стороне?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Linki charytatywne:
Pajacyk
Dobryklik
Okruszek
Pusta Miska
Polskie serce
Reklama: Google