Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Społecznościowa wymiana
#1
Ostatnio na https://forum.mybboard.pl/ w czyjejś stopce był link do http://pluslike.eu/ i chyba tam http://www.like4like.org/ i http://www.hit4hit.org/ .

Na tych wyżej wymienionych stronach możemy przeglądać czyjeś strony za punkty którymi możemy nagradzać inne osoby za odwiedzanie naszej strony. Oprócz tego na pluslike.eu i like4like.org możemy dostawać punkty za lajkowanie na facebooku, oglądanie filmów na youtube, subskrybuje na youtube, obserwowanie na twiterze itp, oczywiście zdobytymi punktami możemy nagradzać na subskrybcje na naszym kanale youtube, lajki na facebooku itp.

Na każdej z tych stron możemy też kupić punkty jak by nam się nie chciało np oglądać stron innych.

Testowałem to przez sześć dni. Tą stronę odwiedziło pierwszego dnia 148 osób, drugiego 149 osób, trzeciego 98 osób, czwartego 67 osób, piątego 79 osób i szóstego 40 osób. Tą stronę zazwyczaj odwiedza 10 osób. Dane z google analytics. Moje konto na youtube zyskało 38 subskrybcji, a wybrany filmik 100 lików.

To co mnie najpierw zdziwiło to że takie strony istnieją, a druga rzecz to to że te strony działają, że się otrzymuje te wejścia na stronę, lajki na facebooku itp.

To co mnie również zdziwiło to że ludzie dają punkty za lajki przy swoich zdjęciach. To że ich jara ilość subskrybcji na youtube to mogę jeszcze zrozumieć ale to że się ludzi jarają lajkami przy swoich zdjęciach na facebooku to jest już dla mnie dziwne. Co oni zyskują oprócz liczby lajków? Chyba nic. Na youtube więcej subskrybcji to np lepsza firma do współpracy itp. To chyba narcyzm w czystej postaci.

Z drugiej strony dla np małych niszowych kanałów na youtube to może być szansa na dotarcie do większego grona, bo może algorytm youtube pokaże w tym "wybrane dla ciebie" w tedy.

Oczywiście na każdej stronie są refy, dzięki którym będziemy dostawać punkty za to że inni oglądają itp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Linki charytatywne:
Pajacyk
Dobryklik
Okruszek
Pusta Miska
Polskie serce
Reklama: Google