Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naruto
#1
Naruto to manga i anime. W których głównym bohaterem jest tytułowy Naruto.

Samo Naruto możemy podzielić na dwie główne części: Naruto i Naruto Shippuden. W pierwszej części Naruto widzimy jak młody uczeń ninja zaczyna stawiać swoje kroki na drodze ninja. Możemy zobaczyć jakie zasady rządzą światem ninja i co trzeba zrobić by się nim stać. Jak szybko zobaczymy nie jest to łatwe, głównie dla naszego bohatera. W późniejszych rozdziałach główny wątek się zmienia, na próbę sprowadzenia przyjaciela (Sasuke) z powrotem do wioski. W drugiej części czyli Naruto Shippuden, Naruto powraca do wioski jako już zaawansowany ninja, ale nadal głównym wątkiem jest sprowadzenie przyjaciela do wioski z powrotem.

Jak to zazwyczaj bywa nasz bohater nie jest zwyczajny. Posiada w sobie zapieczętowaną ogonistą bestie. Której moc najpierw wykorzystywał tylko gdy wpadł w szał. Potem nauczył się z tej mocy korzystać by na końcu zaprzyjaźnić się z bestią o imieniu Kurama.

W serii możemy znaleźć dużo przesłań. Jedno to że nie ma nic bez cięższej pracy/ćwiczeniom. Możemy zobaczyć to najlepiej na przykładzie głównego bohatera który nigdy nie był zbyt inteligentny i zdolny, ale miał miał marzenie i zacięcie by je osiągnąć. Kolejne to że nienawiść jest zła i nie prowadzi do niczego. Tu za przykład przychodzi Sasuke, który przez większość mangi/anime nienawidzi wioski ukrytej w liściach. Przyjaciele są ważni. Nasz bohater od początku był samotny ale w trakcje jego podróży zdobywa kolejnych przyjaciół. Którzy dodają mu siły. W samej mandze/anime jest to powiedziane.

Oczywiście jak to bywa z "stereotypowymi chinczykami", Naruto jest z Japonii, musi się coś znaleźć zboczonego. Tu jest to technika Naruto która polega na zamianie w gołą kobietę, można to połączyć z klonowaniem siebie i jest już klika kobiet. Ze względu że manga/anime nie jest tylko dla dorosłych piersi i okolice intymne są zasłonięte dymem.

Manga i anime są ładnie narysowane, widać że stoi za tym ktoś kto się na tym zna.

Przykładowe obrazki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Odpowiedz
#2
Widziałem wszystkie odcinki mangi, powoli przymierzam się do anime. Boję się tylko sporej ilości fillerów, których nienawidzę oglądać. W przypadku Bleacha było bardzo podobnie, cały jeden sezon nie popchnął fabuły do przodu ani o jotę...
Odpowiedz
#3
Zawsze możesz ominąć filery. Listę które odcinki to filery można spokojnie znaleźć w sieci.
Niektóre filery są fajne.
Jak teraz zaczniesz oglądać anime od początku to raczej nie skończysz przed końcem anime (nawet pomijając filery), więc nie będziesz musiał czekać tygodnia lub dwóch na kolejny odcinek i modlić się żeby nie by filrerem Uśmiech.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Linki charytatywne:
Pajacyk
Dobryklik
Okruszek
Pusta Miska
Polskie serce
Reklama: Google