Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karty steam
#1
Na steam niedawno pojawiły się karty. Te o to karty zdobywany grając w gry. Nie za wszystkie gry otrzymujemy karty jak na razie tylko za wybrane. Aby sprawdzić czy dana gra otrzymuje karty steam wystarczy wejść na stronę steam a następnie wybrać grę i po prawej w informacjach o grze szukać
Cytat:Karty kolekcjonerskie Steam
Jeżeli gra nie posiada takiego napisu to z tej gry nie dostaniemy kart.
Karty zbieramy w komplety ilość potrzebnych kart do kompletu z danej gry zależy od gry w niektórych wystarczy siedem kart np Reus a w niektórych potrzebujemy aż trzynastu kart np McPixel. Za zebranie wszystkich kart z danej gry otrzymujemy tło do profilu steam i emotikonkę którą możemy używać w steam. Możemy również dostać zniżki do steam i darmowe dlc ale jak na razie mi nie udało się zdobyć. Oprócz tego dostajemy 100 punktów PD które są potrzebne do zdobycia poziomu konta steam. Co dziesięć poziomów otrzymujemy 20% szans że wdanym pakiecie (zebrane wszystkie karty z danej gry) dostaniemy trzy karty. Tylko jest mały haczyk. Sami nie możemy zebrać wszystkich kart z danej gry. Możemy otrzymać tylko połowę ilości kart i przy tym jedną kartę możemy kilka razy wylosować jak mamy pecha. Resztę kart możemy zdobyć po przez wymienianie się z innymi graczami, jest do tego celu przygotowana specjalna grupa Steam Trading Cards Group albo możemy kupić karty na rynku steam. Ceny na rynku za kartę to średnio 0,1 euro + opłaty (czyli 0,12 euro) lub 0,2 euro + opłaty (czyli 0,23 euro) w zależności z jakiej gry jest dana karta.

Mi samemu na sprzedaży kart steam udało się wyciągnąć coś koło 6 euro, za które kupiłem sobie dwa dlc po 2,75 euro i karty by dostać Steam Summer Getaway. Karty dostajemy niby za granie w gry ale tak naprawdę wystarczy tylko uruchomić grę i ją zminimalizować, podczas pisania tego tekstu dostałem dwie karty Uśmiech.

Warto też dodać że do niektórych gier które nie mają teraz kart mogą być dodane. Przykładem jest Mark of the Ninja które do dzisiaj nie miało kart a teraz ma.

/edit
Tu >> http://steamcommunity.com/groups/trading...ouncements możecie znaleźć do jakich gier zostały dodane karty, codziennie jest aktualizacja.

Osobiście udało mi się po zebranu wszystkich kart z gry dostałem zniżkę -50% na Garry's Mod, - 50% na Alan Wake's American Nightmare, -33% na Strike Suit Infinity i -75% na Serious Sam 2.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Linki charytatywne:
Pajacyk
Dobryklik
Okruszek
Pusta Miska
Polskie serce
Reklama: Google