Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hekko.pl wprowadza nieistniejącą usługę
#1
Uśmiech 
Od hekko.pl (mojego obecnego hostingu) dostałem taką wiadomość.

Cytat:Ostatnio otrzymywaliśmy od Was wiele zapytań o usługi z nielimitowanym transferem, czy je posiadamy lub kiedy zostaną wprowadzone. Zdecydowaliśmy się posłuchać Waszych głosów i wprowadziliśmy hosting bez limitu transferu. Nielimitowany transfer został udostępniony w formie usługi dodatkowa do wszystkich pakietów hostingu WWW oraz hostingu Reseller W Hekko.pl. Zamawiając nowe konto, w formularzu pojawiła się możliwość zaznaczenia usługi nielimitowanego transferu, natomiast w przypadku opłaconych już kont transfer bez limitu można zamówić w Panelu Klienta po kliknięciu na „usługi dodatkowe” obok usługi hostingu WWW/Reseller, do której chcemy znieść transfer.

Cena nielimitowanego transferu różni się w zależności od pakietu. Szczegółowy cennik znajduje się w ofercie hostingu WWW oraz hostingu Reseller, w tabelce z usługami dodatkowymi. Do 15 marca zamówiony nielimitowany transfer będzie o 40% tańszy od podanej kwoty.

Wkrótce planujemy dodać nielimitowany transfer także w innych naszych usługach.

Co jest ciekawe, kiedyś (22.11.2014) pisałem o nielimitowanym transferze i dostałem taką odpowiedź:

Cytat:Proszę Pana, nie istnieje coś takiego jak "bez limitu". Proszę zapytać innego specjalistę w tej dziedzinie, jeśli nam Pani nie wierzy.


Pomóż nam się rozwijać i oceń jak bardzo odpowiedź okazała się pomocna: https://www.hekko.pl/panel/ocena.php?id=...SQ7eJ6FpxA==

--
Pozdrawiam,
Damian Gałązka

Dołącz do nas na Facebook-u !
http://www.facebook.com/hekkonet

Biuro Obsługi Klienta
firmy HEKKONET
http://www.hekko.pl
biuro@hekko.pl

tel. +48 58 732 71 94
fax. +48 58 732 71 96

Hekko.pl wprowadza do swojej oferty usługę która według nich nie istnieje Uśmiech. Nie wierze by w nie całe 4 miesiące nagle technologie się zmieniły.
Odpowiedz
#2
U mnie jest.
W usługach dodatkowych.
Odpowiedz
#3
Ja nie twierdze że nie wprowadzili.

Tylko Pan Damian Gałązka twierdził że nie istnieje coś takiego jak transfer bez limitu i wypowiadał się jako Biuro Obsługi Klienta firmy HEKKONET.

A potem sami wprowadzają ofertę która według Ich konsultanta nie istnieje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Linki charytatywne:
Pajacyk
Dobryklik
Okruszek
Pusta Miska
Polskie serce
Reklama: Google