Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETAOI keyboard czyli innowacyjna klawiatur
#1
Klawiatura ETAOI składa się tylko z pięciu kolorowych klawiszy. Dzięki czemu klawiatura zajmuje mniej miejsca co powinno nam ułatwić pisanie tekstów, ponieważ klawiatura zajmuje około 70 % mniej niż QWERTY. Dzieki temu widzimy więcej tekstu i nie musimy go przewijać jak chcemy np sprawdzić poprawność wcześniejszego zdania.


Obrazek


Jak widzimy klawiatura jest dość specyficzna. Ale jak wynika z instrukcji pisanie wydaje się być łatwe ale trzeba będzie się przyzwyczaić.

Obrazek

Po naciśnięciu kostki otrzymamy literę która jest pogrubiona na kostce, czyli w przypadku żółtej kostki jest to a. Litery nie pogrubione otrzymujemy w taki sposób że patrzymy gdzie znajduję się litera której szukamy, następnie przesuwamy w albo w prawo albo w lewo w zależności po której znajduje się litera i o tyle kostek o ile litera którą chcemy napisać jest przesunięta od pogrubionej. Proście jeżeli chcemy napisać u to naciskamy na niebieski kwadrat a następnie przeciągamy trzy kwadraty w prawo czyli na kwadrat pomarańczowy. Zostają jeszcze klawisze na górze i na dole kwadratów, aby je napisać wystarczy kliknąć na dany kwadrat a następnie przeciągnąć w górę lub w dół.

Klawiatura kosztuje 9,75 zł ale jest też wersja darmowa. Działa chyba tylko na androidzie jak na razie.

Z racji że to jest polski program obsługuje także polskie znaki.
A tu mamy demo jak można na tym szybko pisać.Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Linki charytatywne:
Pajacyk
Dobryklik
Okruszek
Pusta Miska
Polskie serce
Reklama: Google