Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzisiaj kompy...
#1
Dzisiejsze komputery to bardziej stacje dostępu do sieci niż kiedyś. Dzisiaj możemy praktycznie wszystko zrobić przez internet więc tak naprawdę nie potrzebujemy praktycznie większej mocy obliczeniowej niż tej której potrzebuje Windows żeby działać i podpalić jakąś przeglądarkę np Firefox'a i w niej móc płynnie odpalać multimedia i tyle.

Teraz praktycznie wszystko możemy zrobić przez sieć.
Edytować dokumenty mamy google dysk czy coś tam od microsoftu, mamy tam coś do pisania typu word, coś doliczenia typu exel, do prezentacji powerpoin i tam kilka innych z których bardzo rzadko się korzysta.
Uproszczona edycja filmów czyli taka którą większość amatorów robiła na komputerze tez mamy możliwość takiej samej edycji na youtube.
To samo prosta edycja zdjęć też dostępna na google dysku czy innych platformach.
Oczywiście e-mail i różnego rodzaju komunikatory, teraz chyba nikt nie instaluje na kompie jakiegoś klienta do poczty czy jakiegoś komunikatora bo większość jest wbudowane w media społecznościowe i wystarczy się zalogować.
Swojego czau nawet można było grać online Uśmiech, ale w tym sensie że gdzieś na jakimś serwerze była uruchamiana gra a my otrzymywaliśmy obraz i dźwięk a na serwer wysyłaliśmy kliknięcia na klawiaturze czy poruszenie myszką. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogliśmy pograć bardziej wymagające tytuły na laptopie czy nawet telefonie, ale usługa została zamknięta przez małą popularność bo dużo ludzi ma kompy do gier i przez to że wszystko było przez sieć były spore opóźnia.
Odpowiedz
#2
Masz świętą rację, dzisiaj dzięki komputerom w sumie nie musimy ruszać się z domu. Możemy uczyć się online, pisać ciekawe artykuły.
Odpowiedz
#3
Racja, komputer bardzo ułatwia życie. Ja bardzo dużo rzeczy wykonuję na komputerze, w październiku rozpocząłem studia na kierunku budownictwo. Jakiś czas temu zaczęliśmy robić rysunki 2D, kupiłem sobie super program autocad lt 2019 i ćwiczę sobie rysunki w domu. A program znalazłem w dobrej cenie na Vebo https://www.vebo.pl/autocad-lt
Odpowiedz
#4
Dzisiaj kompy to po prostu nasze centrum dowodzenia ;Oczkoto go nie używa moim zdaniem może byc uznany za cofniętego w rozwoju._____________________________
https://apsprofitpolska.pl/
Odpowiedz
#5
A co powiecie na Monitor interaktywny Myboard? Czy to jest fajna rzecz, warto w nią inwestować i mieć czy raczej odpuścić sobie i nawet nie ma co patrzeć w tamtym kierunku? Uśmiech pytam bo jestem laikiem, a ciekawi mnie zdanie ludzi, którzy co nie co wiedzą w tym temacie!
Odpowiedz
#6
як видалитти сторінку в фейзбуці: https://texnoera.com/vydalennia-facebook-storinky
Odpowiedz
#7
мвс заблокувало телефон: https://texnoera.com/vash-telefon-bulo-zablokovano-mvs
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Linki charytatywne:
Pajacyk
Dobryklik
Okruszek
Pusta Miska
Polskie serce
Reklama: Google